PAKTUM

Üzemvezető pozícióra keresünk jelentkezőket!

Szombathely járásában található cég keres üzemvezető munkakörre felsőfokú műszaki végzettséggek valamint hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves tapasztalat rendelkező munkavállalót.

Feladatok:

  • A területen dolgozó csapat irányítása (anyagmozgató, mosó berendezés kezelő, göngyöleg előkészítő stb.)
  • Elválasztani és jelenteni a minőségileg kérdéses termékeket, csomagolási anyagokat (zárolás)
  • Napi/havi riportok vezetése
  • Részt venni a napi készlet ellenőrzésében és az időszakos leltározásban
  • Ipari mosóberendezések üzemeltetése és azok állapotának megőrzése
  • A mosási folyamathoz szükséges segédanyagok folyamatos biztosítása (vegyszer, szűrőpapír, vízlágyító só stb.)
  • A berendezés kezelésének oktatása a dolgozóknak
  • TPM rendszerű karbantartás elvégzése, nyomon követése (dokumentáltan, napi, heti, havi ütemezésben)
  • Kapcsolattartás a gép gyártójával (szükség esetén)
  • Ipari mosóberendezések üzemeltetésének hatékony megszervezése, mosási ütemterv készítése
  • Árajánlatokhoz előkalkuláció készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • Műszaki szemlélet, karbantartás területén szerzett tapasztalat (mechanikai jellegű és nem szoftveres)
  • Lojalitás
  • ERP rendszer ismerete és nyelvtudás előny

Amit kínál:

  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú együttműködési lehetőség
  • Többhónapos, a gyártó által biztosított betanulási idő

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette figyelmét, az alábbi elérhetőségeken érdeklődhet:

Telefon: 94/513-472

szigetelő, táppénz, munkavédelmi hatóság, energiatakarékosság, bádogos, betegszabadság, mérnök szakma, gépkarbantartó, szociális gondozó és ápoló, utazási ügyintéző, műszaki vezető, angol, pályaválasztás, üzletkötő, call center, tetőfedő, gyógypedagógus, GYES/GYED, Víz- és csőhálózat szerelő, értékesítő, segítségnyújtás, betanított munkás, álláskeresés, bevallás, építésvezető, bérkalkulátor, gépész tervező, takarító, állásajánlat, vízhálózat karbantartó, kertészeti munkatárs, szakács, anyaggazdálkodó, támogatás, karbantartó, pincér, segítség, munkaszerződés, állás, gyógypedagógiai asszisztens, karosszéria lakatos, építés, facebook, munka törvénykönyve, munkaügyi ellenőrzés, férfi ruhakészítő, tehergépkocsi-vezető, mobilfejlesztés, konyhai kisegítő, lamináló gépkezelő, próbaidő, Szombathely, top 6.8.2, bérszámfejtő, faipari segédmunkás, lakatos, manikűr, cipő alja készítő, hegesztő oktató, Anyagvizsgáló laboratóriumi szakmérnök, egyszerűsített foglalkoztatás, beszállítói minőségfejlesztő mérnök, adóbevallás, GINOP, új állás, munkáltatói juttatás, rendezvény, kertész, képzés, pénzügy-számviteli ügyintéző, rendezvényszervező, mentor, információnyújtás, hegesztő, ápoló, kormányhivatal, villanyszerelő, tanulmányi ösztöndíj, mezőgazdasági vállalkozó, ács, Távközlési optikai hálózatszerelő, kábelszerelő, kiszolgáló, őstermelő, mezőgazdasági munkás, autóbusz vezető, webszerkesztő, munkavédelemi ellenőrzés, betanított kárpitos, lovász, fodrász, műszaki előkészítő, varrónő, pedikűr, munkaerő-piac, vállalkozás, felhőalapú szolgáltatások, szja, targoncavezető, paktum, elektroműszerész