PAKTUM

Könyvelő pozícióra keresünk jelentkezőt!

Szombathelyi Kft. keres könyvelő munkakörre pénzügyi, számviteli területen szerzett középfokú végzettséggel rendelkező munkatársat!

Feladatok: cégek teljes körű könyvelése - bank, pénztár, vevő, szállító, vegyes tételek

Elvárások:

  • pénzügyi, számviteli területen szerzett középfokú végzettség
  • szakmai gyakorlat
  • a mérlegképes könyvelői képzettség előny, de nem feltétel

2018, új generáció, segítség, építés, tetőfedő, betegszabadság, webszerkesztő, mobilfejlesztés, szakmanépszerűsítő videó, kertészeti munkatárs, munka törvénykönyve, munkavédelmi hatóság, call center, lovász, gyógypedagógiai asszisztens, műszerész, munkavédelemi ellenőrzés, pályázatok, mentor, pincér, családi pótlék, asztalos, ács, villanyszerelő, alkatrész értékesítő, operátor, felszolgáló, segítségnyújtás, támogatás, KKV, betanított munkás, határidő, érdeklődjön személyesen, munkavállaló, szja, anyaggazdálkodó, munkaerő-piac, csomagoló, gépészmérnök, visszaigénylés, top 6.8.2, 2018., szerszámgépjavító, kertész, ápoló, ügyintéző, eszköz beszerzés, utazási ügyintéző, betanított kárpitos, facebook, mezőgazdasági munkás, építésvezető, információnyújtás, földmérő, ingyenes, hegesztő, pultos, egyszerűsített foglalkoztatás, álláskeresés, traktorvezető, bérkalkulátor, rendezvény, műszaki előkészítő, elektroműszerész, állásinterjú, karosszérialakatos, eladó, faipari segédmunkás, pályaválasztás, próbaidő, munkáltató, bérszámfejtő, gépész tervező mérnök, német, sorkezelő, csatornarendszer karbantartó, álláskeresők, mikrovállalkozások, mezőgazdasági gépész, pénzügy-számviteli ügyintéző, értékesítő, szakképzési hozzájárulás, pizzafutár, rakodómunkás, adminisztrátor, versenyképesség, biztonsági őr, mérnök, energiatakarékosság, kiszolgáló, mezőgazdaság, gyógypedagógus, vízhálózat karbantartó, mezőgazdasági vállalkozó, üzletkötő, takarító, férfi ruhakészítő, segédmunkás, Víz- és csőhálózat szerelő, cafeteria