PAKTUM

Üzletkötő pozícióra keresünk jelentkezőt!

Szombathelyi cég üzletkötő pozícióra keres középfokú végzettséggel, B kategóriás jogosítvánnyal és jó kommunikációs készséggel rendelkező jelentkezőt.

Feladatok:

  • Új partnerek, üzleti lehetőségek felkutatása Vas, és a szomszédos megyékben
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Munkakörrel járó adminisztratív feladatok ellátása
  • Ügyfelek tájékoztatása az újdonságokról
  • Piaci igények felmérése
  • Rendelésfelvétel
  • Online marketing menedzselése

Elvárás:

  • Középfokú végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség
  • Határozott fellépés
  • Ápolt, jó megjelenés
  • Értékesítőként, üzletkötőként vagy területi képviselőként szerzett tapasztalat

Amit kínál:

  • Főállású munkakör
  • Céges mobiltelefon, céges autó (az elején saját autó), laptop használa
  • Szakmai továbbképzések
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Fix bér + jutalék

állásajánlat, bádogos, operátor, projektmenedzser, csatornarendszer karbantartó, futár, faipari segédmunkás, segítség, gépész tervező, facebook, paktum, hegesztő, gépkarbantartó, munkabér, felhőalapú szolgáltatások, mezőgazdasági vállalkozó, műszerész, határidő, garantált bérminimum, energiatakarékosság, munka törvénykönyve, varrónő, műszaki vezető, ács, kfi, álláskeresők, bérkalkulátor, szakács, gépész tervező mérnök, foglalkoztatási paktum, termékfejlesztő, adminisztrátor, fodrász, hiányszakma, bérszámfejtő, uniós források, betanított kárpitos, betegszabadság, lovász, recepciós, mobilfejlesztés, raktáros, visszaigénylés, munkavédelemi ellenőrzés, pénzügyi ügyintéző, munkáltatói juttatás, pénzügy-számviteli ügyintéző, mérnök, tűzőnő, forgácsoló, mezőgazdasági munkás, szerelő, civil szervezetek, cipő alja készítő, Távközlési optikai hálózatszerelő, kábelszerelő, érdeklődjön személyesen, anyaggazdálkodó, bevallás, pályaválasztás, rendezvényszervező, rendezvénysorozat, KKV, pincér, NAV, TB ügyintéző, tehergépkocsi-vezető, építés, csomagoló, lángvágó, ács-állványozó, álláskeresés, pályaorientáció, autóbusz vezető, őstermelő, online vállalati szolgáltatások, lamináló gépkezelő, Nemzeti Adó- és Vámhivatal, cafeteria, munkavédelmi hatóság, traktorvezető, új generáció, pedikűr, webszerkesztő, szigetelő, gépszerelő, angol, gyógypedagógus, pultos, munkavállaló, szociális gondozó és ápoló, alkatrész értékesítő, top 6.8.2, női szabó, tanulmányi ösztöndíj, bérfelmérés, szakmanépszerűsítő videó, üzletkötő, német, eladó, állás